Producenci

Formy płatności:

 

Płytki cementowe

Płytki cementowe zyskały ostatnio bardzo dużą popularność na rynku wyposażenia i wykończenia wnętrz. Płytki dostępne na rynku czerpią wzorniczą inspracje z Bliskiego Wschodu. Styl ten charakteryzuje się mnogością geometrycznych, różnokolorowych wzorów które na myśl przywodzą kalejdoskop. Po ułożeniu na większej powierzchni tworzą niesamowity przestrzenny obraz inspirowany sztuką i architekturą Bliskiego Wschodu. Istnieje również możliwość pomieszania wzorów i uzyskania efektu tak zwanego patchwork- bardzo popularnego wśród projektantów i dekoratorów.

Oferowane przez nas cementowe płytki mają wszechstronne zastosowanie - mogą być stosowane zarówno na podłogę, jak i na ścianę. Specjalny hydrauliczny proces produkcji pozwala na otrzymanie płytek o olbrzymiej wytrzymałości mechanicznej, które można wykorzystać w rozmaitych typach pomieszczeń, również na balkonach, tarasach, do wykończenia wnętrz mieszkań i domów, a także hoteli, barów czy obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu (sklepy, centra handlowe, lotniska).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dostępną TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy Shoper.pl