Producenci

Formy płatności:

 

Opcje przeglądania
Promocja

Płytki i gresy w II Gatunku

Drugi gatunek- co to znaczy?

Wielu Klientów uważa II gatunek za towar wyraźnie gorszy i wybrakowany, bojąc się jego zakupu. Nie jest to jednak przekonanie zgodne z rzeczywistością. Śpieszymy z wyjaśnieniem dlaczego...

Producenci kwalifikują płytki jako drugi gatunek w momencie gdy cześć towaru z partii odbiega wzorem, fakturą od założonego dla danej kolekcji wzorca lub posiada drobne ubytki na powierzchni (powstałe np. w wyniku kalibrowania płyt). Nie oznacza do jednak, że wszystkie płytki oznaczone jako drugi gatunek posiadają wady. Atutem II gatunku jest dużo niższa cena w stosunku do gatunku pierwszego.

Klient decydując się na zakup drugiego gatunku, powinien przed ułożeniem dokonać selekcji i wykorzystać "gorsze" płytki na docinki lub w mniej widocznych miejscach np. pod szafkami.

II Gatunki Mirad

Nasza firma na bieżąco monitoruje II gatunki będące w sprzedaży, dzięki temu wiemy jak prezentują się płytki poszczególnych wzorów np. czy dużo jest ubytków. Warto zauważyć że są to gresy uznanych firm jak Mutina, Gigacer lub Viva.

Zachęcamy do kontaktu z Nami- na pewno udzielimy wyczerpującej informacji.
Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: sklep@miradalfa.pl lub telefonicznie 600-90-10-40

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy od home.pl