Producenci

Formy płatności:

 

Gessi

Gessi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych włoskich producentów baterii, armatur oraz ceramiki sanitarnej. Na tle innych firm wyróżnia się tym, że swoje produkty lokuje w kategorii Premium, co niesie za sobą najwyższą jakość wykonania a także wyjątkowe wzornictwo. Można śmiało powiedzieć, że Gessi wyznacza kierunki we wzornictwie armatur, nie naśladując trendów-wyznacza je. Z fabryki Gessi wyszły tak doskonałe i uznane kolekcje jak: Rettangolo, Goccia, Ovale, Emporio.

W swojej filozofii firma nastawiona jest również na promowanie ekologii i dbałość o środowisko naturalne. Sama fabryka spełnia wysokie standardy dbałości o naturę a dodatkowo w samych produktach wdrażane są rozwiązania pomagające oszczędzać wodę.

Gessi jako trendsetter na rynku armatur wspomaga i promuje inicjatywy mające na celu wspomaganie młodych i zdolnych designerów. Całość działań doskonale wpisuje się w wartości jakie promuje firma-piękno oraz techniczną doskonalość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy od home.pl