Opcje przeglądania

 

To jest ... Folded


Chodzi o to, aby odtworzyć efekt złożonego papieru na ceramice, Było to duże wyzwanie dla duetu Raw-Edges, którzy już eksperymentowali z tym bardzo kruchym, delikatnym i cienkim materiałem. Podczas tworzenia inspirowali się wzorami powtarzalnych płytek, które były bardzo często (i nadal są) w starych mieszkaniach w Tel-Avivie na przełomie lat 50 'i 60'. Raw Edges, pochodzący z Izraela, próbowali osiągnąć powtarzalność wzoru i jego wewnętrzny urok poprzez odpowiednio złożony układ linii. W efekcie powstała wyjątkowa, wysoko oceniona przez projektantów kolekcja Folded.

 

 

 

PŁYTKI FOLDED SPRZEDAWANE SĄ W "mixie". JEDNO OPAKOWANIE ZAWIERA 1,08m2 (3szt.) CZYLI PO JEDNEJ PŁYTCE Z KAŻDEGO RODZAJU!


- sprzedaż płytek i dekorów odbywa się wyłącznie na pełne opakowania!

(Kupując płytki prosimy w ilości zamawianej o wpisanie wartości lub wielokrotności pełnego opakowania!!! (Patrz opis produktu)

- płytki sprzedawane są na m2

- dekory / listwy / komplety sprzedawane są na sztuki.

- Cena może być zmienna w zależności od wybranego przez Państwa formatu lub wykończenia płytki!!! (Patrz warianty produktu)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy od home.pl