Producenci

Formy płatności:

 

Mutina Azulej by Patricia Urquiola

Azulej to wyjątkowa kolekcja gresów w formacie 20x20 zaprojektowana dla Ceramica Mutina przez uznaną włoską projektantkę Patricie Urquiola. Kolekcja Azulej występuje w trzech kolorach i swoim wzornictwem wyróżnia się na tle patchworków.

Azulej posiada eleganckie geometryczne wzoryazulej bianco combination

Można śmiało powiedzieć, że to kolekcją Azulej Patricia wyznaczyła modę na powielanie motyw patchworku w płytach ceramicznych i gresach. Fenomenalny sukces Azuleja na targach i w branżowej prasie skłonił inne firmy do stworzenia kolekcji będących (zdecydowanie częściej) mniej bądź bardziej bardziej udaną kopią produktu Mutina.

W opinii Projektantów Azulej to wyjątkowy produkt- bardzo "miękki" i subtelny w swojej kolorystyce i wzornictwie, Charakteryzują go eleganckie ponadczasowe linie, które nie męczą wzroku. W zależności od tego na jaki wzór się zdecydujemy możemy uczynić go elementem wyróżniającym i niejako definiującym wnętrze, lub doskonałym dopełnieniem większej całości. Dla Naszych Klientów nie bez znaczenia jest fakt, że wiele wzorów z kolekcji Azulej dostępnych mamy w II gatunku- co jest istotne gdy cena gatunku pierwszego okaże się być zaporowa.

Wspaniałe wzory jakie pozwala utworzyć Azulej sprawia, że jest to kolekcja wzbudzająca duże zainteresowanie. Mnogość wzorów oraz kolorów na tworzenie niepowtarzalnego wzoru dostosowanego do charakteru Naszego wnętrza. Ważne są też właściwości techniczne- Azulej to płytki gresowe o specjalnej metodzie nadruku, co oznacza że w uzytku domowym są praktycznie niezniszczalne, odporne na skoki temperatury iwszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Zachęcamy do zakupu tego produktu w Naszym sklepie internetowym lub w salonie na ul. Bartyckiej 24 paw. 210B. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy Shoper.pl