Producenci

Formy płatności:

 

Nowa kolekcja Mutina - Tratti

Kolekcja Tratti by Inga Sempé to nowość w ofercie Ceramica Mutina. Po raz kolejny fabryka z okolic Modeny rozpieszcza nas świeżym, nieszablonowym i zabawnym pomysłem. Tym razem Tratti to wariacja na temat... kartografii. Projektantka inspirację do stworzenia wzorów czerpała z map i siatek kartograficznych, legend i opisów, a także ze struktury haftów czy grubo tkanych materii.

"Każdy projekt w kolekcji czepie inspiracje z różnych, całkiem odmiennych od siebie dziedzin - od mozaiki pól widzianej z nieba, poprzez kawałki tkanin i haftów, bądź też znaki kartograficzne, aż po wzorów architektonicznych symboli tworzonych przez więźniów na ścianach cel do liczenia dni. Małe płytki o wymiarze 10 x 10 mogą być montowane na podłodze lub na ścianie, wzory stosuje się pojedynczo lub miesza ze sobą, w zależności od konstrukcji, koloru tła lub podobieństwa graficznego" — tak swoją kolekcję opisuje Inga Sempé.


W kolekcji Tratti dostępne są 3 kolory podstawowe: biały, beżowy i szary oraz 8 różnych wzorów (potrójne, feutre, croisée, epi, ligne, aqua, croix, tiers) , wspólnie tworzą jednolitą kompozycję, pomieszane budują efektowny i dowcipny patchwork.

Ofertę uzupełniają 3 miksy złożone z wybranych wzorów, które mogą być połączone z innymi odcieniami (Mix Chiaro, Mix Grigio,
Mix scuro) w celu stworzenia cieniowanego, stopniowego przejścia.

Materiał ceramiczny nadaje się do podłogi i ściany, wewnątrz i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy Shoper.pl