Producenci

Formy płatności:

 

Nowa kolekcja Mutina - Tratti

Kolekcja Tratti by Inga Sempe to nowość w ofercie Ceramica Mutina. Po raz kolejny fabryka z okolic Modeny rozpieszcza nas czymś świeżym i nieszablonowym. Tratti to wariacja na temat...kartografii. Projektantka inspiracje do stworzenia wzorów czerpała z map, siatek kartograficznych, legend a także struktury haftu czy grubo tkanej tkaniny.

"Każdy projekt w kolekcji czepie inspiracje z różnych całkiem odmiennych od siebie dziedzin- od pól widzianych z nieba, do kawałków tkaniny, hafty się do symboli klawiszy kartograficznych, wzorów architektonicznych symboli tworzonych przez więźniów na ścianie do liczenia dni. Małe płyty o wymiarze 10x10 o umieszczenia na podłodze lub na ścianie, wzory mogą być stosowane pojedynczo lub mieszane z resztą w zależności od konstrukcji, koloru tła lub podobieństwa graficznego " tak swoją kolekcję opisuje Inga Sempé.


W kolekcji Tratti dostępne są 3 kolory podstawowe (biały, beżowy i szary) i 8 różnych wzorów (potrójne, feutre, croisée, epi, ligne, aqua, Croix, tiers) , wspólnie tworzą jednolitą kompozycję, pomieszane budują efektowny patchwork.

Zakres ofrty uzupełniają 3 mixy złożone z wybranych wzorów, które mogą być połączone razem z innymi odcieniami (MIX Chiaro, Mix Grigio, mix scuro) w celu stworzenia gradientalnego przejścia. Materiał ceramiczny nadaje się do podłogi i ściany, wewnątrz i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Click Shop | Hosting home.pl