Producenci

Formy płatności:

 

Ceramica Fondovalle-wyjątkowy włoski gres

Niedawno poszerzyliśmy ofertę naszej firmy o nową fabrykę- Ceramica Fondovalle. Zwróciliśmy uwagę na tą firmę podczas targów- gdzie swoimi kolekcjami wyróżniała się na tle konkurencji, a jej podejście do kwestii wzornictwa płyt gresowych uznaliśmy za bardzo "świeże" i pomysłowe. Chcielibyśmy w pigułce przedstawić Wam historię tej firmy oraz wyróżniające się kolekcje.

Kolekcja Fondovalle Rug

Ceramica Fondovalle na rynku istnieje od 1962 roku- od początku zajmując się produkcją płytek ceramicznych. Posiadanie ponad 50-cio letniego doświadczenia jest bardzo istotne i wielokrotnie podkreślane przez samą firmę-co wcale nie dziwi bo niewielu jest producentów którzy istnieją na rynku od tak dawna. Wyróżnikiem tej firmy jest jakość, produkty opuszczające fabrykę w Torre Maina (niedaleko słynnego Maranello) to absolutny światowy top. Gdy tylko płyty Fondovalle wpadły nam w ręce musieliśmy uznać kunszt najwyższej technologii i doskonałość wykonania. Warto nadmienić, że od 2002 roku producent stara się aby produkcja ceramik była jak najbardziej "zielona" i ekologiczna, a jego wysiłki potwierdzane są kolejnymi europejskimi certyfikatami.

Rug Fondovalle

Kolekcje Fondovalle to coś absolutnie wyjątkowego i niepowtarzalnego, firma ta nie stara się naśladować trendów-lecz przeciwnie, wyznaczać je. Kolekcje na które my zwróciliśmy uwagę to Rug oraz Rug Home. Projektantom udało się uzyskać efekt trójwymiarowości co nie jest często spotykane w płytkach gresowych. Oprócz ciekawych wzorniczo płyt podstawowych kolekcję te wzbogacane są przez gresy, które zestawiać można w rozbudowane geometryczne wzory.

Patrząc na nowości jakie zapowiada Fondovalle naszą ofertę będziemy poszerzać o kolejne kolekcje min. Portland 3.0, Action, Infinity.

Płyty z Kolekcji Fondovalle Rug oraz Rug Home dostępne są w sklepie internetowym oraz w Naszym salonie stacjonarnym na ul. Bartyckiej. Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu przez formularz

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy od home.pl