Producenci

Formy płatności:

 

Gessi Goccia - baterie i ceramika w hołdzie natury

Ostatnio w naszym sklepie internetowym uzupełniliśmy ofertę produktową baterii i ceramiki z kolekcji Goccia firmy Gessi, dodatkowo w salonie stacjonarnym na Bartyckiej pojawiła się bogata ekspozycja z tej kolekcji. W związku z tymi działaniami postanowiliśmy przybliżyć Wam ten wyjątkowy i niespotykany produkt...

Elegancka bateria umywalkowa Goccia

Goccia wyróżnia się wzornictwem. Nawiązuje swoim kształtem do spadającej kropli oraz strumienia wody. Jednocześnie cała kolekcja jest minimalistyczna i niezwykle oszczędna w formie. Linie baterii i ceramiki są tożsame, a w połączeniu tworzą jedną spójna kompozycję. Gessi, tworząc Goccia, wywołało pewną rewolucję na rynku armatur, od dawna bowiem nie pojawiło się nic tak świeżego i innego od pozostałych produktów. Kolekcja jest w pewnym sensie hołdem dla natury i ukazaniem jej piękna. Proekologiczna polityka firmy znajduje odzwierciedlenie w hali produkcyjnej. Przy wytwarzaniu kolekcji Goccia - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zredukowano zużycie wody o 50% w porównaniu do podobnych produktów innych marek. Doskonale to obrazuje ideę towarzyszącą jej twórcom.

Olbrzymią zaletą kolekcji Goccia jest po pierwsze - dostępność wykończenia w kolorze białym i czarnym (matowe) oraz chrom szczotkowany. Drugą niepodważalną zaletą jest szeroki asortyment produktowy kolekcji od baterii, deszczownic począwszy, poprzez akcesoria łazienkowe, na ceramice sanitarnej (umywalki, WC, bidety) kończąc. Dzięki temu Goccia jest kolekcją kompletną, o bardzo szerokim spektrum dostępnych konfiguracji. Doceniają to Architekci i Projektanci wnętrz, wśród których zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie tą wyjątkową kolekcją. Goccia to także doskonałe wykonanie i najwyższa jakość-czyli coś co jest wspólną cechą produktów Gessi.

Cała kolekcja Goccia dostępna jest w naszej ofercie w sklepie internetowym, gdzie kupujący może liczyć na atrakcyjne rabaty, a także salonie stacjonarnym przy Bartyckiej 24,  pawilon 210 B, gdzie posiadamy największą ekspozycję Gessi Goccia w Polsce!

Zapraszmy również do kontaktu poprzez Formularz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Sklep internetowy Shoper.pl