Producenci

Formy płatności:

 

Gessi Goccia - baterie i ceramika w hołdzie natury

Ostatnio w naszym sklepie internetowym uzupełniliśmy ofertę produktową baterii i ceramik z kolekcji Goccia firmy Gessi, dodatkowo w salonie stacjonarnym na Bartyckiej pojawiła się bogata ekspozycja z tej kolekcji. W związku z tymi działaniami postanowiliśmy przybliżyć Wam ten wyjątkowy i niespotykany produkt...

Elegancka bateria umywalkowa Goccia

Goccia wyróżnia się wzornictwem, nawiązując swoim kształtem do spadającej kropli wody oraz strumienia wody. Jednocześnie cała kolekcja jest bardzo minimalistyczna i oszczędna w swojej formie. Linie baterii oraz ceramik są tożsame i w połączeniu tworzą spójna kompozycję. Gessi tworząc Goccia wywołało pewną rewolucję na rynku armatur, wszakże od dawna na rynku nie pojawiło się coś tak "świeżego" i innego od pozostałych produktów. Kolekcja jest w pewnym sensie hołdem dla natury i ukazaniem jej piękna, dodatkowo Gessi dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zredukowało zużycie wody o 50% w porównaniu do podobnych produktów innych firm, co doskonale wpisuje się w filozofię tego produktu.

Olbrzymią zaletą kolekcji Goccia jest po pierwsze-dostępność wykończenia w kolorze biały i czarny mat oraz chrom szczotkowany. Drugą niepodważalną zaletą jest szeroki asortyment produktowy kolekcji od baterii, deszczownic poprzez akcesoria łazienkowe, na ceramice sanitarnej (umywalki, wc) kończąc. Dzięki temu Goccia jest kolekcją kompletną o bardzo szerokim spektrum dostępnych konfiguracji. Doceniają to Architekci i Projektanci wnętrz, wśród których zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie tą wyjątkową kolekcją. Goccia to także doskonałe wykonanie i najwyższa jakość-czyli coś co jest wspólną cechą produktów Gessi.

Cała kolekcja Goccia dostępna jest w naszej ofercie-w sklepie internetowym gdzie kupujący może liczyć na atrakcyjne rabaty a także salonie stacjonarnym Bartycka 24 paw.210B gdzie mamy największą ekspozycję Gessi Goccia w Polsce!

Zapraszmy również do kontaktu poprzez Formularz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
sklep.miradalfa.pl - płytki ceramiczne, gresy, wyposażenie łazienek, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, armatura
Click Shop | Hosting home.pl